2006’DAN BERİ NİTELİKLİ YAŞAM ALANLARINDA

Mutluluk; içinde siz varsanız değerlidir…

Ve yatırımın mutluluğu; hayatınız için doğru kararı vermektir. İlk günden bu güne imzamızı attığımız yaşam alanlarını çağdaş mimarinin zarif hatlarıyla tasarladık, harcına estetik, kalite ve Atış Grup’un yenilikçi gücünü ekledik.

Atış Grup olarak gayrimenkul sektörünün yenilikçi, dinamik, güçlü markası Atış Yapı’yı 2006 yılında kurarak, iyi planlanmış, yatırıma değer, hayata mutluluk katacak yaşam projeleriyle, sizinle var olmaya devam edecek bir markayı ülkemize kazandırdık.

16 yılda binlerce yuvayı sahipleriyle buluşturduk ve her projemizde yatırımcılarımıza; yaşam kalitesini, güveni ve yatırım değerini armağan ettik. 2021 yılıyla birlikte yeni projelere, yeni yatırımlara, yeni markalarıyla Şirketler Gurubu yapısıyla yelken açmanın, yeni mutluluklara ortak olmanın zamanı.

Bir çok yenilikçi çözümünü, sektöre kazandırdığı yeni markalarıyla ve yeni yatırımlarıyla Atış Şirketler Grubu, bir çok sektörde kuralları yeniden yazıyor.

2022 yılında Gayrimenkul, Alışveriş-Perakende, Entertainment, Turizm, Finans ve Teknoloji sektörlerindeki yatırımlarını hayata geçiren Atış Grup, ilerleyen dönemler için de yeni planlamalarını hazırlamaktadır.

Biz geleceği inşa ediyoruz, içinde siz de olmalısınız!